Rozbřesk ochutnal hořkost porážky!!!

AVL jede již na plné obrátky a po třetím hracím dnu se karty ve třetí lize zajímavě zamíchaly. Do hry poprvé vstoupili Ježovy a Dědci. Zato Plánice si již žádné body v jarní části nepřipíše, neboť ji další zápasy čekají až na podzim. Další vývoj bude zatím sledovat z prvního místa v tabulce....

K prvnímu zápasu jsem do Svrčovce vyjel na kole a vychutnával si první pořádně letní víkend tohoto roku. V půli cesty v Malé Vísce jsem potkal Honzu Gernera, který v současné době hraje za Predátory. Dozvěděl jsem se, že když nám dá Smile Team v setu 15 bodů, jsme saláti. Ještě než jsme každý pokračoval svou cestou, varoval mě před Dědkama. Ve Svrčovci již čekali Dáda, David a Lukáš. Ale kde je Mirka a Luděk? Přijeli s klasickým zpožděním. Už se tomu ani nedivím. Při rozhovoru s kapitánem Smile Teamu jsem pohrozil výsledkem s Plánicí a s tím že jsou saláti jsem jim povolil posilu z Orlů. Zápas začal a my předváděli zatím nejhorší výkon. Do vedení jsme se dokázali dostat až ke konci setu a s odřenýma ušima vyhráli první set 25:23. K vítězství nám zřejmě pomohl jen psychický blok Smajlíků, kteří neunesli vedení nad Rozbřeskem. V druhém setu jsme již začali vývoj od začátku kontrolovat a díky několika bodovým šňůrám z podání jsme soupeře spíše uplácali než přehráli.

Rozbřesk - Smile Team 2:0 (25:23, 25:17)

Před dalším utkáním jsme měli dvouzápasovou přestávku. Proti týmu Na Plech jsme nastoupili s přesvědčením, že se rozehrajem a proti Dědkům podáme nejlepší výkon. Družstvo Na Plech hrálo podle očekávání trochu s respektem a to nám stačilo ke kontrole obou setů a v celku jasnému vítězství 2:0. Opět jako v předchozím zápase nám pomohly šňůry z podání a začalo se vést i na smeči. Svoji reputaci jsme trochu napravili, ale nijak výrazně. Ani nevím, jak moc nás má těšit výhra, v které je 15 bodů z toho, že soupeř nedokázal vrátit podání.

Rozbřesk - Na Plech 2:0 (25:14, 25:16)

Bez přestávky nás čekali Dědci. Tým sice vysloužilých, avšak stále válejících hráčů. Dědci mají zřejmě nejvyšší věkový průměr z ligy. To ovš