Miletický turnaj - léto 2005

V sobotu 27. 8. 2005 pořádal miletický hasičský sbor další ročník tradičního volejbalového turnaje. Kouzlo turnaje charakteristického písčitými kurty pobitých hadicemi namísto čar, pohodový organizátoři, dobré občerstvení a cenová přívětivost turnaje jsou nezapomenutelné. Po loňském vítězství jsme tedy nemohli odolat a přijeli obhajovat. Dali jsme se dohromady ve složení: Mirka, Luděk, Davidové a sourozenci Mikulášovi - Honza a Alča.

Turnaje se tentokrát zúčastnily pouze 4 týmy - Bumerang, Chlaďáři, Miletice a náš Rozbřesk. Hrálo se systémem každý s každým a první dva týmy si poté zahráli o celkové vítězství, poslední dva pak o třetí místo. Nám se vedlo a bez jediné porážky byli v čele tabulky. O celkové vítězství jsme se utkali s Bumerangem. Bumerang hrál stejně jako v základní skupině, tedy trochu odevzdaně. Podařilo se nám tedy obhájit. Třetí místo vybojovali Chlaďáři, když přehráli domácí Miletice, kteří si za poslední místo mohou především tím, že nedali dohromady vyvážený tým. Přesto mohli zkusit více bojovat, vždyť měli ve svém středu i reprezentantku ČR v kategorii kadetek, Petru Netrvalovou.

Po skončení turnaje jsme propásli jedinečnou šanci získat stojan na míče Adidas. Byl určen pro toho, kdo první skočí do hasičské nádrže. Získali ho Chlaďáři, kteří do nádrže chladnokrevně vpochodovali. Ostatně jako každý rok - je to totiž jejich tradice. Poturnajové pitky jsme se zúčastnili jen okrajově a jen v náladě uskutečnili hromadnou spanilou jízdu na kolech, kterou jsme si zpestřili hrou na babu a předáváním lahve od minerálky. Tak snad zase za rok!