Strážovský turnaj - léto 2003

        Poděkováním za námi uspořádaný turnaj bylo pozvání na turnaj v sousedním Strážově, které jsme s díky přijali. Na turnaj jsme vyrazili v sestavě Dana Rendlová, Mirka Krausová, Luděk a Lukáš Malátovic, Vláďa Stach a David Toušek. V této sestavě nám domácí titul jen o vlásek unikl a tak jsme se jeli pokusit dobít ten strážovský. Ihned jsme si prohlídli ceny a byli zklamáni. Hrabičky, motyčky, lopatičky a naviják na hadice - produkty běšinského Drokozu - nám nepřipadali dostatečně motivující.

        Na turnaji se představilo 12 týmů. Ze základní skupiny postupovaly do bojů o medaile a super ceny dva týmy. My měli ve skupině týmy Pyonýrů, Tajanova, Emanů, Chlaďářů a Fanatiků.

        Hned v prvním utkání proti Pyonýrům nám přálo štěstí. Ještě totiž nedorazila jejich opora - Petr Havlíček. První set jsme dokázali vyhrát a ve druhém jsme se hned od začátku ujali vedení. To jsme však nedokázali udržet a prohráli. Nicméně bod byl v kapse. Ten se naštěstí dostavil až později. V dalších zápasech jsme si snadno poradili s týmy Fanatik a Chlaďářů. Jenom díky naší psychice jsme nedokázali urvat plný bodový zisk v zápase s Emany, za něž hrál známý Josef Holeček. V posledním zápase nás čekal Tajanov. V prvním setu nás jasně přehráli a zaslouženě vyhráli. Do druhého však netakticky změnili nahrávačku za Janu Kolářovou z Běšin. S ní jsme si už před zápasem domluvili remízu. Slíbila že uvidí. Ale na remízu s Tajanovem prý musíme něco předvést. A to co jsme předvedli, zřejmě stačilo, neboť další bod byl náš. Tím pro nás bohužel turnaj skončil, neboť bodíky stačili jen na třetí nepostupové místo. Útěchou bylo jen to, že postup by nám nezajistil ani plný bodový zisk s Emany. A tak jsme odjížděli domů s pocitem dobrého dojmu, který jsme snad na turnaji zanechali.